Vidlácká stéla věrných

I když vždycky tvrdím, že Vidlákovy kydy jsou můj blog, už to dávno neplatí. To moji čtenáři a diskutéři tento prostor spoluvytváří a dělají mu atmosféru. Je to především jejich zásluha, že po téměř pěti letech provozu zde máme diskusi, která se dá číst a která v mnoha případech zachraňuje úroveň článku, protože ne každý den dokážu napsat něco smysluplného. 

Mnohokrát jsem chtěl tento blog vzdát, ale vždycky mi v té nejhorší chvíli někdo napsal a zvedl mi náladu. Mnohokrát jsem napsal nějakou hloupost, které jsem později litoval, ale vždycky se v diskusi našel někdo, kdo mě hájil.  Mnohokrát jsem nevěděl o čem psát, ale vždycky se našel někdo, kdo mi dal námět, nebo rovnou poslal článek ke zveřejnění. 

Touto stélou chci ocenit všechny ty, kteří tu cestu blogera šli se mnou. 

Zde je soupis jedinečných nicků. Patří mým přátelům. Jsou jejich, odkud budou Kydy existovat. Pod tímto jménem se mnou přihlásit oni a jenom oni. Nikdo jiný si už tento nick nebude moci použít.  Jste-li tu noví a systém vám nechce dovolit určité jméno, je to proto, že ho používá někdo z věrných. Musíte si zvolit jiné. 

Toto jsou moji věrní: 

veverka

Godot

Ládik

Admirál

hulvath

berkowitz

Targus

Jan z Helvajzu

banny

Vlastimil Čech

Laco G. Mlynář

pragmatik

Pernikářka 1961

Immanuel Kant

berrnard

Petra

SaturniN

PivoJ

Knieza Myskin

Občan

Maneca

Martin V. 

MANDALADAN

Vrabčák

Homer