Senát

Články

Povstanou noví Rychetští

Autor
Štítky

https://www.litterate.cz/povstanou-novi-rychetsti/

Přátelé, tak teď už to neúspěch je. Zcela jednoznačně. Pětikolka si v senátních volbách sáhla na dvacet mandátů z dvaceti sedmi. Výrazný úspěch, který je určitě nad očekáváním našeho derniéra. Uspěl Vystrčil, Oberfalzer, četník Topfer, Černín… všichni ti, jejichž neúspěch by Fialovi namydlil schody. V Pětikolce v podstatě nezazní žádný hlas, který by obviňoval premiéra, že může za jejich neúspěch. Fiala si může být jistý v kramflecích. To je realita.

Tak to dokončeme

Autor
Štítky

Tak to dokončeme… – litterate.cz

Přátelé, dneska začíná druhé kolo senátních voleb. Jak dopadlo první kolo, to víme. Až na pár výjimek mezi sebou všude bojují kandidáti Pětikolky a hnutí ANO. Ve třech obvodech bylo dobojováno už v prvním kole a my bychom si dnes měli říct, jak to celé uzavřít.

Začnu strategicky.

Senátní volby po Vidlácku

Autor
Štítky

https://www.litterate.cz/6067-2/

Senátní kandidáti za Pětikolku musejí v neděli ryčet nejvíc. Do senátu se posílá za zásluhy. Místečko je to teplé, dobře placené a je na šest let. Tedy úplně nejdéle. Prebendy spojené se senátorským křeslem jsou tučné, zájem o podporu je velký, kampaň stojí značné peníze. Do senátu se nevysílají nýmandi, ale dlouholetí matadoři s velkými konexemi a telefonem na předsedu. Ztráta nějaké radnice se dá přejít, ale ztráta místa v senátu… to bude bolet. Hodně bolet. Tož dejme si záležet.

Nikomu to nevnucuju

Autor
Štítky

Povidlák ve včerejší diskusi požádal o nějaký pohled na senátní volby... U nás zrovna senátory měníme a tak bude Povidlák sedět v prázdné volbení místnosti a dělat si čárky za každého příchozího. Moc jich nebude... Ke čtení Povidlákovi doporučuji tablet a může si číst moje vejšplechty za uplynulé tři roky.

BRUTÁLNÍ BURANSKÉ DUPÁNÍ MILOŠE VYSTRČILA A SENÁTU V ZAHRANIČNÍ POLITICE GRADUJE

Vystrčil ve funkci předsedy Senátu a tím i subordinančně druhého nejdůležitějšího ústavního činitele v hierarchii špiček české politiky, zastupuje ODS. Ta byla dlouhodobě vnímána jako strana hájící zájmy podnikatelů. Rozhodnutím navštívit Tchaj-wan, ale Vystrčil jde tvrdě proti zájmům velké části českých byznysmenů, neboť zcela jistě zkomplikuje život nejen našim exportérům do ČLR, ale například i velké části firem podnikajícím v cestovním ruchu.